Vanntett kvalitet!
Content7 | col1

May Bente Kokaas

Daglig leder

Daglig leder Ansatt i firmaet 1996-2000, samt fra 01.01.03-d.d. Utdannelse som interiørkonsulent.
Mobil: 45403136
E-post: may.bente@kokaas.no

Bjarne Kokaas

Faglig ansvarlig/Rørlegger

Begynte som ekstrahjelp i 1990, som lærling i 1995, fast ansatt siden. Fagbrev rørlegger 1998.
Mobil: 98215002
E-post: bjarne@kokaas.no

Audhild Skår

Butikkmedarbeider

Mobil: 98215003
E-post: audhild@kokaas.no

Inger Gundersen

Butikkmedarbeider

Mobil: 98215004
E-post: inger@kokaas.no

Daniel Bø

Lærling

Mobil: 98215005
E-post: daniel@kokaas.no

Mads Winther Henriksen

Rørlegger

Mobil: 98215006
E-post: mads@kokaas.no

Lutz Schwenke

Servicerørlegger

Fagbrev rørlegger fra Tyskland 1979 Drevet som selvstendig rørlegger i Tyskland 1996-2001 Ansatt fra 27.05.02.
Mobil: 98215007
E-post: lutz@kokaas.no

Emmanuel Tandrevold

Rørlegger

I lære fra 19/5 2009 Fagbrev fra august 2013
Mobil: 98215008
E-post: emmanuel@kokaas.no

Kim Wiggo Blix

Voksen lærling

Frode Ingvaldsen

Voksen lærling

Stian Bø

Voksen lærling

Monica Haga

PERMISJON TIL AUGUST 2015

Syzweb publiseringsløsning levert av MarkedsPartner